Tohle asi málokdo využije, ale vypouští to 100% paliva  .

Letenky s fuel dumping

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

Mozete mi poslat PM? Vdaka

0 Citovat

nějaké tipy na CANDIDATE FARES c2-c3? nikdy se mi nepodaří ten tuk shodit skoro celý, většinou jen přesně 50% paliva u takových těch aerolinek s rozsypaným čajem smiley
-nutno říct, že skoro nezkouším 1X, jen 3X (nevim jak bych třeba 1X v c6 proletěl smiley

PS: proč se nemůže psát i například c3se?? Ono c3 je totiž dost velké - když to u C4 lze viz FT nové pravidla..

0 Citovat

@kickass1 aj ja poprosím info do PM smiley
@tomas c2-c3 je prakticky všetko fixnuté až na 1 dump, ktorý som popisoval vyššie, ale jeho platnosť je obmedzená. Zvyšok funguje ako si napísal max. 50% a 1x.

0 Citovat

jestli je 3X c2-c3 všechno kromě číny fixnuté, tak dík za hint = aspon s tím nebudu ztrácet čas..

mimochodem kolikrát se těch 50% paliváku ani nevyplatí oproti nějakým akcím či OJ nebo DOJ..

a že to ty hajzlíci tak všechno opravili...

0 Citovat

Tak vzhledem k tomu jakou publicitu FD dostal minuly rok se ani nedivim ze to vsechno opravili a hlidaji si to smiley

Nicmene zas nevidim duvod si stezovat - za tenhle rok jsem nalital vic mil nez kdy predtim a jeste skoro zadara - je akorat potreba byt pred ostatnima o krok napred a vsechny informace mit co nejdriv.. smiley

BTW. chyba o ktere jsem psal dneska se projevila uz na druhe OTA pred par minutama.. smiley Ale urcite nevydrzi dlouho, tak se snazte smiley

0 Citovat

Vzhľadom ktomu ze vôbec neviem hľadať FD , tak moja snaha je márna smiley

0 Citovat

Tak hint na západ a viac ako 8 hodín je veľmi veľmi široký smiley

0 Citovat

a hint na tu čínu? je to jenom podzim?
a je to c2w,c2e nebo c2s?

at se mam čim zabavit smiley

0 Citovat

Těch 50% dolů znělo fajn, 30% z reálné ceny už moc ne... Ale vzhledem k *A by mě to stále zajímalo smiley

0 Citovat

To je kryptořeč smiley Hvězdička je druhé písmeno abecedy?

0 Citovat

*A – Star Alliance (specifická pro rychlé nasbírání mil na status k salónkům)

0 Citovat

Aha, já myslel, že to je skrytí identity britských aerolinek

0 Citovat

Pokud je tam stop v LHR, tak to možná mám smiley Potřeboval bych další nápovědu nebo přítele na telefonu smiley

0 Citovat

hmm, ale do LHR nelieta ziaden Star Aliiance z PRG....

0 Citovat

v kvetnu mame v planu prelet DPS-LOP s GA, nemel by nekdo prosim tip jestli to jde pouzit jako 1x pro nejakou dalsi dovcu treba na podzim? smiley

0 Citovat

Vyzkoušej smiley šance veliké...

0 Citovat

zkousim, zkousim, ale neco asi delam blbe smiley mam potencialni candidate fare ale kdyz pak tu kombinaci zadam v matrixu do multi-city, tak mi to nenabizi nic s tim GA letem (?)

0 Citovat

zkus to rovnou treba na Expedii. Stalo se mi ze na expedii mi kombinaci našla ale matrix ne smiley

0 Citovat

Funguje ještě 3x na cestu VIE-"JAR" kolem 200e?

0 Citovat

EK vypouští 100% na 1x s PR... ale nedokážu najít rozumnou cenu přeletu smiley

0 Citovat

A to má byť novinka? smiley

0 Citovat

Neví někdo jestli existuje nějaký fungující 3x na AB? Případně 1x v C3 nebo C4 smiley

0 Citovat

Jezdec z C3 na E4 . smiley Slušná kryptořeč.

0 Citovat

dlhsie tu je ticho, tak to ozivim, C2-C3 90 Eur, a trochu aj poradim, *A smiley

0 Citovat

Hele, pokud to není PRG, tak mi to za námahu asi nestojí smiley i když *A zní dobře, tam mi pár mil chybí.

0